Vido

MİTACAN, Türkiye genelinde güçlü pazarlama grubu ile teknik hırdavat kapsamında yaygın bir hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en temel kriter olarak alan MİTACAN bünyesine Profesyonel Elektrikli el aletleri taleplerini karşılamak için 2021 yılında katılan Vido markasının satış ve dağıtımı ile satış sonrası hizmetlerini de yürütmektedir. MİTACAN Dış Ticaret ve Otomotiv A.Ş. Vido'nun Türkiye tek distribütörüdür.

Bayilerini ve ürünlerimizin son kullanıcılarını en önemli varlığı olarak gören MİTACAN, farklı çözümler ve ürünler sunarak güvenilirliğini ve markalarını güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendini sürekli geliştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.

Vido profesyonel elektrikli el aletleri ile birlikte stratejik hedeflere ulaşmak için tüketici beklentileri ve ihtiyaçları oluşmadan öngörmeye çalışarak, müşterilerimizden ilham alarak ve birbirimize destek olarak ülkemizin dört bir yanındaki rekabet gücümüzü yükselterek gelişmekteyiz.

Müşterilerimizin işlerini iyi yapması için doğru yerde, doğru zamanda, doğru elektrikli el aletini doğru fiyata almasını sağlamak için çalışıyoruz.
Sürekli yenilenen geniş ürün yelpazesini görmek için aşağıdaki butondan ürün kataloğunu indirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Siz değerli dostlarımız ile el ele vererek daima daha iyiyi, en iyi koşullarda sunma gayretimiz, aralık vermeden devam edecektir.